Güvencem’in Mobil Aydınlatma Çözümlerine Yakından Bakış

Mobil aydınlatma sistemlerinin önemi yakın zamanda yaşanan büyük toplumsal olaylarda ve doğal afetlerde iyiden iyiye anlaşıldı. Yaşanan panik anlarını önlemek için toplumsal kaosun önüne geçebilmek için, gerekli altyapıyla birlikte geniş aydınlık alanlar en önemli duyulan ihtiyaç arasındadır. Bu durumlarda kurulacak mobil ışıklandırma çözümleri en doğru atılmış adım olacaktır.

Mobil ışıklandırma çözümleri,  tüm toplumsal olaylarda, doğal afetlerde kullanılabileceği gibi kalabalık insan ortamlarında, konserlerde, etkinliklerde ya da iş yerlerinin alanlarını aydınlatmasında akla gelen ilk seçimdir.

Dünyanın en çok satan mobil aydınlatma sistemi!

Dünyanın en çok satan ışık kulesi olan Will-Burt Night Scan, mobil ışıklandırma çözümleri konusunda tercih edilen ilk mobil aydınlatmadır. Will-Burt Night Scan ışık kulesi, daha fazla yükseklik, %56’ya kadar daha yüksek, 7.5 metreye varan çatı montesi ya da 9 metreye varan dikey montaj sayesinde her yükseklike aydınlık şansı yakalanır.  Aydınlatma için tam yükselmesine bile gerek olmayan Will-Burt Night Scan ışık kulesi, tek düğme sayesinde otomatik olarak yükselme sağlanabilir.

Her yönde eşit ışık ve çift eğim özelliği sayesinde düz yukarı, aşağı ya da arada kalan her yerde eşit ışık sunar. Ağırlık olarak %42 daha fazla oranda hafiflik elde eden ışık kulesi, buna rağmen daha çok güç seçeneğine sahiptir. Tam elektikli dahili pnömatik sistemine sahip farklı ve harici kompresörlerle çalıştırılabilir özellikte, AC yada DC ile beslemeli modellere sahip ve dahili güç kabloları ile çok kullanışlı bir cihazdır.

Ayrıca daha çok kurulum seçeneği ile 8 farklı platformda kurulabileceği gibi kabin, gövde ve çatı montajı bununla birlikte dahili ve harici dikey montajı ile kurulum kolaylığı vardır. Işık seçenekleri çok seçenekli olup, en iyi markalardan, led ve holojen türlerden, 400’den fazla ışık ve kule kombinasyonuna sahiptir.

Zorlu coğrafyalarda bile başarılı ışık çözümü

Kısaca mobil aydınlatma sistemlerinin müşteriye sağladıklarına bakıldığında, hızlı kurulum ve esnek bir yapıda daha fazla ışık kapsamasına sahip, her türlü ortamda kullanılabilme özelliği, hızlı çalışması güvenlik ve etkinliği arttırır. Ayrıca yakıt ve kurulum kolaylığı sayesinde maliyet tasarrufu oluşturur.

Işık kulesi, çatı güçlendirmesi olmaksızın kolay, pratik ve esnek kurulumu sayesinde ve farklı ekipmanları almak için çok tasarruf yaratır. Yeni ürünlerde ya da ikinci ele uyumlu yapısıyla jeneratör gerektirmeden kullanılabilir bir yapıdadır. Fiziki yapısı ve tasarlandığı malzeme yapısından dolayı farklı maddelerden ve hasarlara karşı dayanıklı yapısı ile öne çıkmaktadır.

Bununla birlikte en çarpıcı özelliklerinden biri mobil ilk yardım araçlarında, toplumsal olaylara müdahale araçlarında, araç şartnamelerine uygun olarak üretilir. Bunun dışında tüm özel gerekliliklerinizi karşılar. Farklı bütçeler doğrultusunda hibrit modellerle çözümler üretilebilmektedir. Yüksek lümen çıktısı, az güç tüketimiyle birlikte ekstrem coğrafyalarda bile kullanımda avantaj sağlar.

Mobil ışıklandırma çözümlerinin en üst seviyelerinden olan Will-Burt night scan ışık kulesi,  Kanada’nın soğuğu ve karından, Afganistan’ın kumu ve tozuna kadar test edilip onaylanmıştır.

Artilbigi

Merhabalar ben artilbilgi.net in sahibiyim. Sizler için en faydalı bilgileri bu site içerisinde barındırmak adına sürekli özgün içerik üreteceğim.Sizden tek istediğim bizi takip etmeniz ve abone olmanız.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir