İlkom Ürünü Vegan Oda Spreylerinin Avantajları

Oda spreyleri bulunduğunuz ortamı hareketlendiren, temiz koku yayılmasıyla etrafa pozitif enerji veren oda kokularıdır. Oda kokuları bulunduğu yere güzel kokular verip ferahlatsa da maalesef alerjik bünyesi olanlarda rahatsızlık verebilir. Genellikle tatlı, şekerli kokularda bu rahatsızlığın gözlemlendiği söyleyebiliriz. Alerjik rinit ve astım hastalarının oda spreylerinin bulunduğu ortamda dikkatli olmaları mümkünse oda spreylerinin aynı ortamda bulundurulmamasına dikkat edilir. Hal böyleyken insan sağlığını tehdit etmeyen, alerjik bünyeleri tetiklemeyen oda spreyleri önem kazandı.

İlkom, yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonunda geliştirdiği İlkom Vegan Oda Spreyi, kimyasal bileşenlerden arınmış bir üretim methoduyla tamamen doğal kokular ve bitkisel özlerden oluşturulmuştur. Bu yönüyle astım ve alerjik rinit belirtiler gösteren hastaların bulunduğu ortamda tamamen zararsız olmasını sağlamıştır.

İlkom Vegan Oda Spreyi, evde, iş yerinde, otomobil içinde, kötü kokuları çevresinden uzaklaştırarak ortamda rahat bir nefes alınmasını sağlar.  Genellikle sigara içilen ortamlarda pencereyle havalandırılmasına rağmen çıkmayan sigara kokusunu bertaraf ederek temizlik hissini odaya yansıtır.

Oda spreyi kokuları, uçucu yağ kullanılarak elde edilir. Ancak kimyasal işlemlerden geçen ve hayvansal içerikler barındıran oda spreyleri, insan sağlığı yönünden zararları tespit edilmişken, çevre ve hayvan dostu olmayan ürünler sebebiyle de tepki toplamaktadır.
Kurulduğu günden itibaren yönetim anlayışı ve ar-ge merkezinin çalışma prensipleriyle her zaman çevreyi ve hayvanları düşünerek hareket eden İlkom, sektörde geçirdiği 30 yılın sonunda Vegan sertifikaya sahip ilk sektör üreticisi olmayı başarmıştır.

İlkom’un başka vegan ürünleri bulunuyor mu?

İlkom, kuruluşundan itibaren ürettiği ürünlerin laboratuvar testlerinde denek hayvan kullanmıyor. Bununla birlikte her çalışmasını sağlıklı, organik, doğal koşullardan yararlanarak ve Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı standartlarda üretim yapmaktadır. Pandemi dönemiyle birlikte kullanımı artan dezenfektan, kolonya,  yüzey temizleme spreyi,  gibi temizlik ürünlerinin aşırı kullanımında oluşan tahribatı önlemek için çalışmalar yapmıştır.  Çalışmalar sonucunda İlkom, vegan genel temizleme spreyi, vegan kolonya, vegan şampuan, vegan duş jeli gibi ürünler çıkartmayı başarmıştır.

İlkom vegan genel temizleme spreyi ile vegan oda spreyi aynı anda kullanılır mı?

Bulunduğunuz ortamda İlkom Vegan Oda Spreyini kullandığınız takdirde, sağlıklı ve rahat bir nefes almanın tadına varacaksınız. Rahatsız etmeyen bileşenleri sayesinde ortamda hoş kokuyu hissedecek ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeye devam edeceksiniz. Ayrıca İlkom Vegan genel temizleme spreyini de bulunduğunuz ortamda virüs ve bakterilerden korunmak için, konsol üstlerine, sehpalara, koltuk yüzeylerine sıkabilir anti-bakteriyel bir oturma alanı yaratabilirsiniz.

Her şeyin organik, doğal, sağlıklı olmasından yana çalışmalar yürüten İlkom üretim tesisleri aldığ, ISO, GMP, Vegan sertifikalarıyla her geçen gün ürün portöyünü geliştirmekte, vegan kozmetik ürünleriyle sektördeki diğer firmalara referans olmak için canla başla çalışmaktadır. Detaylı vegan kolonya ürünlerini incelemek için ilkomonline satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Artilbigi

Merhabalar ben artilbilgi.net in sahibiyim. Sizler için en faydalı bilgileri bu site içerisinde barındırmak adına sürekli özgün içerik üreteceğim.Sizden tek istediğim bizi takip etmeniz ve abone olmanız.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir