Mitsubishi Electric Klima Müşteri Hizmetleri Telefonu

Mitsubishi, 1921 yılında kurulan çok çeşitli elektrik ve elektronik malzemeler üreten çok uluslu Tokyo merkezli bir Japon şirketidir. Klima sistemleri, asansör ve yürüyen merdivenler, iletişim sistemleri, güneş enerjisi sistemleri, sensörler, otomotiv sektörü gibi birçok alanda faliyet gösteren firmanın dünya çapında 150 bin civarında çalışanı bulunmaktadır.

  • Kurum Adı:Mitsubishi Electric
  • Telefon: 444 7 500
  • (Mitsubishi Klima Çağrı Merkezi Telefon Numarası)
  • Adres:Şerifali Mah. Kale Sokak No: 41 34775 Ümraniye İstanbul (Genel Müdürlük)
  • İnternet Sitesi: http://klima.mitsubishielectric.com.tr/
Mitsubishi Electric Klima Müşteri Hizmetleri Telefonu

Mitsubishi 2012 yılında Türkiye’ de faaliyet göstermeye başlamış özellikle klima ile ısıtma ve soğutma sistemlerinde büyük bir popülarite yakalamayı başarmıştır. Halk tarafından bu kadar tutulmasının nedeni düşük enerji kullanımı ile yüksek verim elde eden dayanıklı ürünlerinden kaynaklanmaktadır.

Mitsubishi Klima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi sabah 09:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler içerisinde aradığınızda direk olarak müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

Artilbigi

Merhabalar ben artilbilgi.net in sahibiyim. Sizler için en faydalı bilgileri bu site içerisinde barındırmak adına sürekli özgün içerik üreteceğim.Sizden tek istediğim bizi takip etmeniz ve abone olmanız.

Benzer Yazılar

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir